Opublikowano

Personalizowane rękawice bokserskie – idealny prezent

Rękawice-prezent

Jeśli ktoś z twoich przyjaciół trenuje boks lub jest jego zagorzałym fanem, sprezentuj mu personalizowane rękawice bokserskie. Jeśli czynnie ten sport uprawia, z pewnością przydadzą mu się na ringu, gdzie spersonalizowany napis doda mu otuchy i zagrzeje do walki. Jeśli bokserskie walki woli natomiast podziwiać z widowni, personalizowane rękawice bokserskie, wiszące na przykład na drzwiach pokoju, będą mu przypominać o ukochanym sporcie, a widoczny na nich napis o darczyńcy.

Czytaj dalej Personalizowane rękawice bokserskie – idealny prezent
Opublikowano

Odzież używana do treningu bokserskiego

Odzież bokserska

Sporty walki nadal cieszą się u nas olbrzymią popularnością. Nie tylko bowiem sprzyjają rozwojowi fizycznemu, lecz także wyrabiają charakter i trenują koncentrację. Uprawiając boks będziemy czuć się bezpieczniej w sytuacji zagrożenia, a także wykształcimy w sobie sportowego ducha walki. Jednak nawet najlepiej przeprowadzony trening i nasze najszczersze chęci nie pomogą, jeśli nie będziemy mieli odpowiedniego sprzętu oraz ubioru.

Czytaj dalej Odzież używana do treningu bokserskiego
Opublikowano

Ochrona głowy – kask bokserski

Bokser w kasku

Dobrze dopasowany kask bokserski stanowi skuteczne zabezpieczenie głowy. Profesjonalna ochrona w trakcie treningów lub sparingów jest bardzo ważna, ponieważ liczne ciosy w nią mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie zawodnika. Mogą spowodować nawet zmiany wsteczne w mózgu w wieku starszym. Z tego względu na rynku mamy dostęp do dobrej jakości sprzętu, wykonanego zarówno z materiałów syntetycznych, jak i ze skóry naturalnej. Dobrej jakości kask bokserski, chroniąc zdrowie zawodnika, pozwala w pełni czerpać zadowolenie z uprawianego sportu bez obaw o własne bezpieczeństwo.

Czytaj dalej Ochrona głowy – kask bokserski
Opublikowano

Rękawice bokserskie – rodzaje

Rękawice bokserskie

Rękawice bokserskie różnią się od siebie pod względem wagi, przeznaczenia i materiałów, z których powstają. Rękawice bokserskie poprawiają bezpieczeństwo na ringu, amortyzując ciosy i chroniąc zawodników przed bezpośrednimi skutkami uderzenia. Z tego względu kupując rękawice bokserskie, należy odpowiednio dobrać je do masy ciała zawodnika oraz rodzaju sparingów i intensywności treningu. Popularne są rękawice bokserskie spersonalizowane, które można zamówić w naszym sklepie.

Czytaj dalej Rękawice bokserskie – rodzaje
Opublikowano

Blog firmy Orthodox

Witamy na blogu

Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu. Został on stworzony w celu przybliżenia naszej oferty. Będziemy na nim publikować wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług. Gorąco zachęcamy do jego regularnego śledzenia!